Akcesoria

wiosło sklep

Wiosła

Asymetryczne, jednoczęściowe wiosło do kajakarstwa nizinnego .Drążek dur aluminiowy  , łopatki wykonane z włókna szklanego wzmacniane tkaniną rowingową( lekkie 995g, przy dł. 220 cm). Na drążku umieszczono gumowe pierścienie zapobiegające spływaniu wody na dłonie podczas wiosłowania.

Cena: 150 zł

Wymiary łopatek: 51 cm x 18 cm

uchwyty kajakowe sklep

Uchwyty

Ergonomiczne uchwyty do kajaków pozwalają w łatwiejszy i wygodniejszy sposób przenieść kajak.

Cena: 80 zł komplet

stery kajak sklep

Stery

Kompletny zestaw sterowy w którego skład wchodzi podnóżki z miękkimi wstawkami zapobiegając poślizgowi stóp i zwiększając komfort płynięcia , system kierowania  płetwą wraz z linkami. Druga opcja podnóżki ze sklejki wodoodpornej.

Cena: 520 zł

kamizelki na kajak sklep

Kamizelki

Kamizelka asekuracyjna zakładana przez głowę i zapinana z boku na dwie klamry z regulowanymi pasami. Kamizelkę łatwo dopasować do sylwetki za pomocą bocznych ściągaczy .Kamizelka posiada duże wycięcia w ramionach i nie krępuje ruchów podczas pływania. 
W przedniej części znajduje się  kieszeń na rzepę .

Cena : brak

Fartuchy

Fartuchy nylonowe z podklejonymi szwami, kieszenią oraz szelkami przeznaczony głównie do kajaków produkowanych przez nas. W dolnej części zamontowana jest guma ze ściągaczem, która  pozwala dopasować fartuch w innych kajakach. W przedniej części znajduje sie uchwyt  umożliwiający awaryjne ściągnięcie fartucha w razie wywrotki.

Cena: 150 zł

Podnóżki

Dzięki podnóżkom zawsze masz solidne podparcie dla stóp, co jest podstawową zasadą efektywnego
wiosłowania. Regulacja podnóżka jest inteligentna i prosta. Można to zrobić tylko za pomocą stóp.
Położenie pedałów można regulować w pozycji siedzącej.

Cena: 250 zł